تبریک میگم به شما دوست عزیز، آموزش برای شما ایمیل شد و تا چند دقیقه دیگر در ایمیل تان است


پشت پرده ثروت زیاد و درآمدهای میلیونی افراد مشهور را یادبگیرید!

سوپر استار کار خود شوید و در کسب و کارتان بدرخشید!
شرکت در دوره
آموزش ویدیو مارکتینگ, دوره آموزشی ویدیو مارکتینگ

​آیا بازاریابی ویدیویی کاربردی دارد؟

شاید برای شما پیش آمده زمانی که​ در حال تماشای تلویزیون هستید یا در حال دیدن پیج‌های اینستاگرام هستید، کلیپ تصویری ببینید که در نگاه اول برای‌تان بسیار جذاب باشد و متوجه جنبه تبلیغاتی آن نشوید.
یا حتی بعد از تماشای یک ویدیوی آموزشی رایگان در اینترنت، به خود بیاید و ببینید یک محصول چند صد هزار تومانی از شرکت ارائه دهنده آن ویدیو خریداری کرده‌اید.
  تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که این شرکت‌ها چگونه با ارائه یک ویدیو روی شما تاثیر می‌گذارند؟
 ​آیا به این فکر کرده‌اید که خود شما هم می‌توانید یک ویدیو تبلیغاتی برای معرفی محصولتان بسازید؟

ویدیو مارکتینگ چیست؟

بازاریابی ویدیوئی یکی از روش های بازاریابی دیجیتال و اینترنتی می‌باشد که با استفاده از محتوای ویدیوئی برای رشد یک نام تجاری، محصول و یا هرگونه خدمات استفاده می‌شود؛ به زبان ساده‌تر و خودمانی، بازاریابی ویدیوئی شامل ساخت فیلم‌های کوتاه  (در حدود یک تا پنج دقیقه) با محتوای معرفی آموزشی- برندسازی- تبلیغاتی و عرضه محصولات است.

چرا باید از بازاریابی ویدیویی استفاده کنیم؟

آیا می دانید  بیش از 70% فضای ترافیکی اینترنت کاربران اینترنتی به ویدیو‌ها اختصاص داده می‌شود و کاربران برای تصمیم گیری خرید یک محصول یا یک جنس خاص بیشتر دنبال دیدن توضیحات تصویری و فیلم آن محصول هستند تا خواندن متن تبلیغاتی.و جالب است بدانید  تبلیغات ویدیویی در تصمیم‌گیری خریداران بیش از 50درصد تاثیر مثبت داشته است.

بازاریابی ویدیویی مناسب ایران نیست!

اگر معتقدید بازاریابی و این حرف‌ها همه‌اش برای خارجی‌هاست و به درد ایران نمی‌خورد، باید به این نکته هم توجه داشته باشید که در چند سال اخیر با افزایش استفاده کاربران ایرانی از صفحات اجتماعی به خصوص تلگرام و اینستاگرام، بازاریابی ویدیوئی بسیار رونق یافته.
آپارات به عنوان بزرگترین سرویس به اشتراک‌گذاری ویدیو در ایران محسوب می‌شود که اخیرا به رکورد 7.5 میلیون نمایش ویدیو در روز دست یافته. بنابراین؛ بازار ویدیو‌‌ مارکتینگ، بسیار داغ است و روز به روز در حال رشد است و باعث درآمدزایی کسانی می شود که از آن استفاده می کنند.

​انواع روش های ویدیومارکتینگ

ویدیوی تجاری : اهداف و دیدگاه‌های کلی کسب و کار شما را به مخاطب نشان می‌دهد. هدف اصلی این فیلم‌ها جذب مخاطبانی با خط فکری مشابه شماست.

​ آموزش: ​​در سایت‌‌هایی که به آموزش ​مطالب خاص می‌پردازند و همچنین سایت‌های انتشار ویدیو، مشاهده می‌کنیم. اکثر ویدیو‌های منتشر‌ شده در سایتی مثل آپارات در این دسته قرار می‌گیرند.


ویدئو‌های نسخه نمایشی: ​عملکرد محصول، ویژگی‌ها و کارایی‌های آن را به مخاطب معرفی می‌کند.


مصاحبه​ گرفتن: با کارشناسان ​مصاحبه‌هایی ترتیب داده و ویدیو‌های این مصاحبه‌ها را را برای مخاطبان به نمایش بگذارید تا از این طریق بینندگان در جریان بحث‌های کارشناسی شما قرار گرفته و متوجه حرفه ای بودن شما بشوند.

رویداد‌ها: از جلسات و گردهمایی‌های شرکت خود ویدیو‌هایی تهیه کرده و با مخاطب به اشتراک بگذارید.

ویدئو‌های توضیحی: این ویدیو‌ها به مخاطب شما نشان می‌دهد که چرا به محصولات و خدمات شما نیاز دارد و می‌تواند مشکل یا مشکلات خود را با استفاده از محصولات و خدمات شما تا حدی برطرف کند. اکثرا بازاریابی ویدیویی در تلوزیون خود را به این شکل نشان می‌دهد.

ویدیوهای کارتونی ​و طنز ​: با استفاده از این ویدیو‌ها می‌توان مفاهیم تخصصی و پیچیده را به سادگی به مخاطبان توضیح داد. مفاهیمی که شاید درک آن‌ها در حالت عادی برای تمام افراد امکان‌پذیر نباشد. حتما خیلی از شما با انیمیشن‌هایی مثل سوریلند آشنایی دارید و دیده‌اید که چگونه بعضی از بازاریابان این فرصت را غنیمت شمرده و به عنوان اسپانسر سازندگان این قبیل انیمیشین ها‌ و یا  ویدیو‌های طنز که در شبکه‌های اجتماعی تبادل می‌گردند، خود را معرفی کرده و با این کار گام محکمی در عرصه ویدیو‌ مارکتینگ بر می‌دارند.

​رضایتمندی مشتریان از محصولات: از بهترین و محبوب‌ترین ویدیو‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود زیرا به مخاطب نشان می‌دهد که افرادی با مشکل یا نیازمندی مشابه او وجود دارند و ارتباط چهره ‌با‌ چهره بسیار تاثیر گذار است. این نوع از بازاریابی ویدیویی را به وفور در اینستاگرام شاهد هستیم.

ویدیو‌های زنده: با مشاهده این ویدیو‌ها مخاطبان با عوامل پشت صحنه و جزئیات بیشتری از کسب‌و‌کار شما آشنا شده و راحت‌تر می‌توانند به شما اعتماد کنند. ​ضبط ویدیو‌های live در شبکه هایی مانند اینستاگرام، توییتر و فیسبوک ​

​فکر می کنم با من موافق باشید که ویدیو مارکتینگ نقش بسیار زیادی ​برای جذب مخاطبان و درآمدزایی بالا دارد

long-arrow-down

​چرا باید این دوره را تهیه کنید؟

rocket

کاملا ساده روان  همراه با نمونه های واقعی

​مثال ها به همراه نکاتی که در دوره گفته می شود به شما کمک می کند خیلی سریع بتوانید از ویدیو مارکتینگ نتیجه عالی بگیرید
diamond

​دستور العمل قدم به قدم ساخت ​ویدیو

​برای راحتی شما دستورالعملی که برای استفاده در هر ویدیو ​برای شما آماده شده است که بتوانید به سرعت ویدیوهای حرفه ای تولید کنید
road

​رازهای پشت پرده را یاد می گیرید

از رازها و ​نکات حرفه ای و ترفندهایی که موسسات تبلیغاتی به شما نمی گویند و ساعت ها شما را محو تماشا می کنند باخبر می شوید و می توانید در کارهای خود استفاده کنید
trophy

​درآمد بالا

​همانطور که می دانید در ایران بسیار انگشت شمار هستند که از ویدیو مارکتینگ سردر می آورند و  شما با یادگیری این اصول چه بازار بزرگی در انتظار شماست

​هر زمان که بخواهید​
به هر شکل که بخواهید هر آنچه که میخواهید را بیاموزید!

rocket

​مشاهده دوره در همه جا

​قابل نمایش در تمام وسایل ​شما (لپتاپ، گوشی همراه و ...)
diamond

​دسترسی نامحدود 

​دسترسی ​همیشه به محتوای آموزشی ​آکادمی  خاتونی
road

​دسترسی آسان

در هنگام تماشای آموزش ​راحت روی مبل یا ​کنار کامپیوترتان ​قرار بگیرید و با یک نوشیدنی خنک ​ آموزش را مشاهده کنید.
trophy

​آنقدر معروف شوید همه جا اسم شما باشد

​بهره گیری از مطالب فوق العاده کاربردی و مفید رایگان در هفته اول آکادمی نینجای حافظه و یادگیری
شرکت در دوره

​نقشه راه ​دوره ویدیو مارکتینگ در یک نگاه 


دانلود پنج رازی که متخصصان ویدیو مارکتینگ به شما نخواهند گفت


نظرات شرکت کنندگان دوره های استاد حمیدرضا خاتونی

​یادگیری آسان همراه با ​مثال ها و نمونه های عملی

​استاد خاتونی بسیار سریع و عالی همراه با مثال های واقعی آموزش ها را یاد می دهند و ​نوع تدریس و بیان ایشان طوری است که حتی ساعت ها نشستن در کلاس ایشان افراد را خسته نمی کند

​امیر حسین فرجی/ کارآفرین 

​خیلی ساده مفاهیم پیچیده را یاد گرفتم

​یکی از ویژگیهای تدریس استاد خاتونی بیان مسائل و فرمول های پیچیده به زبان هر انسانی است و شما به راحتی کلمات پیچیده را آسان یاد می گیرید و دستور العمل های ایشان در آموزش بسیار راهگشاست.

​​ پیام خرازیان / مدرس و مشاوره ایزو

​در این دوره آموزشی چه چیزهایی یاد می گیرم؟

book

​بخش اول

​من در خیلی از خیابان ها آدرسی که از مغازه دارهای چندین ساله می پرسم نمی توانند من را راهنمایی کنند و حتی برخی آدرس اشتباهی می دهند دلیلش این هست که نکات و موارد پیش رو را ندیده اند و نخواستند به این موارد توجه کنند. اگر بخواهید ​اصولی یک کار را یاد بگیرید باید قوانین اصلی را یاد بگیرید همراه با فیلم و آموزش های کاملا خلاصه شده این بخش را با هم یاد می گیریم
book

​​بخش ​دوم

​فکر می کنم فیلم مرد هزار چهره را دیدین؛مدام، آقای مهران مدیری می گفت «من اشتباهی بودم من آدمی بدی نبودم» به خاطر اینکه ایشان راه و روش و ابزارها را خوب نمی شناختند و بدترین جای ممکن قرار گرفته بودند. در این قسمت رازهایی که حرفه ای ها می دانند به شما یاد می دهم که بتوانید مانند متخصصان زبده، خودتان هر کاری را به سرانجام خوب برسانید.
book

​بخش سوم

​در این بخش آنالیز فیلم ها و تبلیغات حرفه ای جهان را داریم و به شما نکاتی را می گوییم که اگر یاد بگیرید می توانید در هر کسب و کاری معجزه کنید قوانینی که باید بدانید تا به کار بستن آن ها مانند حرفه ای ها فیلم های تبلیغاتی خوب بسازید این موارد برای هر تولید ویدیویی مهم و اثر بخش و تاثیرگذار هستند
book

​بخش چهارم

​اگر معدن طلا به شما بدهند شما ابزاری می خواهید برای جمع آوری طلاها و در این بخش به شما ابزار تولید ثروت از دانش تان را به شما آموزش می دهم که بتوانید خیلی حرفه ای کسب و کارتان را متحول کنید.
حمیدرضا خاتونی / مدرس/ متخصص و مشاور

​از سال 81 به طور تخصصی وارد بازار کار شدم و بیش از 15 سال است در ​سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک بسیار به عنوان مشاور مدرس و متخصص فعالیت های زیادی کرده ام .

دوره های آموزشی بسیاری را در دانشگاه تهران/ دانشگاه تربیت مدرس/ دانشگاه الزهرا/ پژوهشگاه ملی ایرانداک/ صدا و سیما/ همراه اول / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و گروه ها و انجمن های روابط عمومی برگزار کرده ام . و به لطف خدای مهربان با درصد رضایت بیش از 95 درصد مخاطبان مواجه شده ام و خوشحالم می توانم یک آموزش حرفه ای دیگر در کنار شما عزیزان خواهم داشت و گارانتی می کنم این دوره مانند سایر دوره های دیگرم برای شما نتایج بسیار خوبی خواهد داشت.

خوشحال میشم با شما ​در خانواده صمیمی خاتونی.کام همراه شوم و شما هم عضو جدیدی از ما باشید

​ممنونم که افتخار این آشنایی را به ما می دهید.


Hamidreza Khatooni

​قدرت این را پیدا کردم که خودم هم دست به کار شوم

​آنقدر آموزش ها خوب و روان یاد داده شده است که بدون هیچ تخصصی قبلی راحت می توانم از قدرت برنامه ها و نرم افزارها استفاده کنم

​​فاطمه دایی زاده/ مدرس دوره های فنگ شویی

​درک بسیار خوب بعد از آموزش

​من سال ها تدریس های زیادی داشته ام و شاگردان زیادی دارم ولی آموزش های استاد خاتونی برای من جدید، عالی و سرعت اجرای من و درک بسیار عمیقی از نوع دوره داد.

​محمود رمضانی// مدرس دوره های مایکروسافت

یک هدیه استثنایی برای شما دوستان عزیز

حتی اگر در دوره نمی خواهید شرکت کنید پیشنهاد می کنیم این فایل پی دی اف را تهیه کنید ویک نگاه جدی تر به کسب و کار و ویدیوهای خود داشته باشید.

100%


​بازگشت ​محصول

​در صورت عدم رضایت


star
star
star

گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شما

خیالتان راحت این محصول 30 روز بازگشت وجه دارد این به این معناست شما 30 روز مهمان من هستید. ​ما ساعت ها زمان گذاشتیم تا این محصول برای شما بهترین نتایج را به همراه داشته باشد. در صورت عدم رضایت شما مبلغ کامل ​ ​بازگردانده می شود.
​حمیدرضا خاتونی

​سوال های متداول:

​چطور می توانم یک محصول دیجیتال را سفارش دهم و بعد از ثبت و پرداخت مبلغ آن را دانلود کنم؟

​محصولات فیزیکی چه تفاوتی با محصولات دیجیتال دارند؟

​من یک فایل دیجیتال خریده ام اما لینک های دانلود آن فعال نیست، چه کار کنم؟

​فایل های صوتی و تصویری که روی سایت هستند را با چه نرم افزای مشاهده کنم؟

​برای خواندن کتاب های الکترونیکی (پی دی اف) از چه نرم افزاری استفاده کنم؟

​رمز دوم کارت ، تاریخ انقضا و کد CVV2 که برای خرید آنلاین لازم است را از کجا باید تهیه کنم؟

​آیا این دوره پیش نیاز دارد

​​این دوره پشتیبانی دارد

​یک محصول صوتی سفارش داده ام، اما نمی دانم چطور باید آن را دانلود کنم؟

​برای خرید محصولات دیجیتال باید کارت بانکی و امکان پرداخت آنلاین داشته باشم؟

​می توانم بدون عضویت در سایت خرید کنم؟

​برای دیدن بهتر سایت از چه مرورگری استفاده کنم؟


هشدار:

این ​دوره از آنجایی که کاملا یک طرفه به سود مخاطب نوشته شده است احتمالا نارضایتی ها زیادی را متوجه برخی از مدرسان دوره های بلند می کند چون ​مواردی که در این ​دوره یاد داده شده است باعث می شود مخاطب حداقل 10 برابر سریع تر به آن نتیجه ای که می خواهد برسد به همین خاطر احتمالا با درخواست های زیادی از طرف مدرسین برای برداشتن این ​دوره مواجه خواهیم شد. پس تا ​زمانی که  این ​دوره رو​ی سایت هست سریع ​ثبت نام کنید.

آموزش ویدیو مارکتینگ, دوره آموزشی ویدیو مارکتینگ
شرکت در دوره

لطفا اگر درباره این محصول سوال یا خواسته ای دارید فرم زیر را پر نمایید

با آموزش های آکادمی خاتونی| ​آسان یاد بگیرید حرفه ای کار کنید