دانلود برنامه پرزی Prezi Next

دانلود پرزی

 


 

👇 برای دانلود فتوشاپ لطفا ایمیل واقعی وارد کنید، لینک به ایمیل شما در کمتر از چند ثانیه ارسال می شود👇

دانلود نرم افزار prezi next

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .


یکی از بزرگترین دغدغه عزیزان، دانلود نسخه کامل و کاربردی است که بدون مشکل در سیستم شما کار کند، این نسخه آخرین نسخه و ورژن تست شده  است


 

نسخه جدید برنامه  پرزی، مخصوص ساخت ارائه های جذاب

پرزی نرم افزار شناخته شده و بسیار قدرتمند، در زمینه خلق ارائه های چند رسانه ای، با جلوه های بصری خیره کننده و بسیار زیباست.

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از سخنرانی ها و گردهمایی های مهم، به کمک سیستم های کامپیوتری صورت می گیرند.

افراد موفق در این زمینه، همواره دارای خلاقیت قابل توجهی در زمینه خلق ارائه های چند رسانه ای هستند. برای سخنرانی در زمینه های اقتصاد، علم، سیاست، موضوعات فرهنگی، ورزشی یا …، می توان فایل هایی چند رسانه ای را همزمان با سخنرانی به کمک ویدیو پروژکتور به نمایش گذاشت، با این کار همزمان که شنوندگان به توضیحات شما گوش می کنند، با مشاهده تصاویر، نمودارها و توضیحات اضافی در فایل ارائه شما، به شکلی دقیق تر با موضوع ارتباط برقرار می کنند.

در سال های اخیر، اهمیت ارائه های چند رسانه ای در محیط های آموزشی، اداری و یا حتی سازمان های مختلف به شکل قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده است، برای مثال دانشجویان رشته های مختلف در صورت ارائه کنفرانس های علمی، می بایست مستندات خود را نیز همزمان با سخنرانی خود، در قالب یک فایل پاورپونیت به نمایش بگذارند. از این رو نرم فزار پاورپوینت به نرم افزاری شناخته شده در این زمینه مبدل گشته است. اما در این مطلب از سایت یاس دانلود با معرفی یک جایگزین خارق العاده و بسیاری حرفه ای، برای پاور پوینت در خدمت شما عزیزان هستیم.

Prezi Pro یک راهکار جایگزین برای ارائه های چندرسانه ای شماست، به کمک این نرم افزار شما دیگر هیچ نیازی به مایکروسافت آفیس و نرم افزار پاورپوینت نخواهید داشت ! با نصب و اجرای این برنامه، شما قالب مورد نظر خود را انتخاب و تغییرات دلخواه خود را بر روی آن اعمال خواهید کرد، برای مثال یک قالب درخت را در نظر بگیرید که شما می توانید برای میوه های آن، کلمات دلخواه خود را اضافه کنید، این نرم افزار مجموعه ای از صدها قالب از پیش حاضر شده را در خود جای داده تا ارائه هایی خیره کننده و تأثیر گذار را به کمک آن به اجرا بگذارید.

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Prezi Pro :

– قابلیت وارد کردن انواع فرمت های صوتی، تصویری و گرافیکی به فایل ارائه

– عدم نیاز به شروع از ابتدا و امکان استفاده از صدها قالب از پیش حاضر شده

– قابلیت کار تیمی با استفاده از حساب های ابری پرزی

– دارا بودن نسخه های اندروید و iOS با امکان عملکرد همزمان بر روی پلتفرم ها و دستگاه های مختلف

– جایگزینی مناسب برای پاورپوینت

– امکان خلق ارائه های چندرسانه ای خارق العاده با مجموعه افکت ها و ابزارهای عالی


 

👇 برای دانلود پرزی لطفا ایمیل واقعی وارد کنید، لینک به ایمیل شما در کمتر از چند ثانیه ارسال می شود👇

دانلود نرم افزار prezi next

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .


یکی از بزرگترین دغدغه عزیزان، دانلود نسخه کامل و کاربردی است که بدون مشکل در سیستم شما کار کند، این نسخه آخرین نسخه و ورژن تست شده  است


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *